Lekarze Wałbrzych

Internista, Pulmonolog

Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia
ulica Matejki 5a
58-300 Wałbrzych

Kompetentna ,uprzejma dla ludzi , z podejściem do osób starszych.Mało jest takich lekarzy w Wałbrzychu.
Opinia dodana przez: Barbara

Dorota Szynal

Terapeuta, Psycholog

Ośrodek Psychologii Klinicznej i Psychoterapii "IQ"
58-300 Wałbrzych

Szczerze polecam Pani doktory otworzyła mi oczy na rzeczy których ja u siebie nie dostrzegałem . Wydawało mi się , że jest to normalne zachowanie ale jednak tak nie było czyli "depresja " po wielu latach pracy w korporacji. Dzięki Pani Doktor udało mi się wyjść na prostą i cieszyć się życiem . Pani doktor wielkie dzięki
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Łukasz Stachowski

Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

Najlepszy w całej przychodni. Kompetentny, fachowy i uprzejmy. Polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ilona Rutkowska-Trajman

gen. Bema 63
58-304 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wyjaśnia każdą czynność, którą robi. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam
Opinia dodana przez: Jk

lek. dent. Żaneta Ciupka

Prywatny Gabinet Lekarski
1 Maja 4
58-300 Wałbrzych

Pani doktor Żaneta to przede wszystkim cudowny człowiek

lekarz Evgeniy Samsonov

Orkana 23B/20
58-309 Wałbrzych

Jestem zawiedziona, że Pan nie pracuje już w Dolnej Grupie koło Grudziądza bo takiego lekarza nie spotkałam nigdy wcześniej pomimo swoich 56 lat. Lekarz z powołaniem do pacjenta, wszystko wytłumaczy, wyjaśni ze szczególami, wysłucha, doradzi, nie odmówi żadnych dostępnych badań, po prostu lekarz na szóstkę z plusem 👍
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo żałuję ale już jej nie ma w śród żywych!

lekarz Danuta Dubińska

DOLVITA
15 -lecia 99
58-309 Wałbrzych

Profesjonalnie, dokładnie wykonuje i opisuje USG. Gorąco polecam!

lekarz Hallina Lipnicka-Cupiał

Lekarz rodzinny

58-304 Wałbrzych

Pani doktor to wspaniały człowiek,zawsze ma czas dla pacjęta jest miła zawsze uśmiechnięta.Zawsze wszystko w bardzo prosty sposób wytłumaczy.Jest naprawde godna polecenia innym.

lekarz Jan Cianciara

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Wyjątkowy lekarz,dużo empatii ,delikatny,zainteresowany pacjentem,z cierpliwością odpowiada na pytania ,poświęca dużo czasu ...Operował mnie w pażdzierniku 2019 roku w szpitalu na Grabiszyńskiej Wrocław/resekcja płata płuca/....ma charyzmatyczną osobowość.Polecam wszystkim chorym by "wpadli w ręce" PANA DOKTORA....Jestem bardzo wdzięczna za troskę o moje zdrowie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Iwona Gralec

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Według mnie pełny profesionalizm,pani doktor badała mnie bez pospiechu i bardzo dokładnie no i cena za badanie najnizsza jaką znalazłem w Wałbrzychu
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Dorota Sawińska

M. Orłowicza 101
58-309 Wałbrzych

Bardzo polecam Panią doktor, jest bardzo kompetentna, posiada dużą wiedzę, opiekowała się moimi bliźniętami na oddziale neonatologicznym, dzięki niej wierzyłam, że wszystko będzie dobrze z moimi dziećmi, jest osobą bardzo ciepłą, która niczego nie lekceważy a wręcz wybiega do przodu, bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Marta

Barbara Kolenda

Poradnia Lekarza POZ - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście - Biały Kamień" Sp. z o.o. Przychodnia w Wałbrzychu
Wałbrzych

Witam. W tamtym roku moja roczna córeczka zachorowała i nikt nie potrafił nam pomóc. Jedynie Pani doktor Kolenda potraktowała moje blisko trzy miesieczne wołanie o pomoc i skierowała dziecko do szpitala gdzie ku wielkiemu zdziwieniu wykryto krztusiec Bardzo dziękuje Pani Doktor bo tylko ona nie bagatelizowała moich obaw o stan zdrowia córeczki
Opinia dodana przez: anna

lekarz Marcin Miś

Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych

Jestem wdzięczna doktorowi za uratowanie życia. Zabieg się udał czuję się dobrze. Doktor jest godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Rachwał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-LAB s.c. Laboratorium Analityczne
Piłsudskiego 70
58-301 Wałbrzych

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Udziela wyczerpujących informacji o diagnozie. Jest uprzejma i serdeczna. Polecam :)

Dorota Kiczak

Logopeda

Wrocławska 16 (Viadent)
58-309 Wałbrzych

jest fachowa i ma podejście do dzieci - pomogła mojemu Michałkowi
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Radosław Ruciński

STOMAX
Czerwonego Krzyża 4
58-300 Wałbrzych

Rzeczowa i kompleksowa obsługa pacjenta. Godny polecenia pod każdym względem! ! ! Wszystko wytłumaczy i na dużo cierpliwości.

lekarz Joanna Karoń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

Bardzo uprzejma dentystka,dokladnie wyjasni co robi, bardzo dobrze wyleczyla mi (kanalowo) zęba. Jest super, polecam.
Opinia dodana przez: Beata Furtyk

lekarz Anna Łobow-Starybrat

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Leczenie Zeza i Niedowidzenia Metodą Cwiczeń u Dzieci i Dorosłych
ulica Boya Żeleńskiego 1
58-309 Wałbrzych

Bardzo miła atmosfera i lekarka. Zrobiła badanie dzieciom badanie bardzo skrupulatnie. Byłam wcześniej u innego okulisty był nie miły, ponieważ nie miał cierpliwości do dzieci. A pani doktor Starybrat miała wspaniały kontakt z dziećmi.

lekarz Michał Kwapisz

Prywatny Gabinet Lekarski
58-300 Wałbrzych

panu dr.michalowi Kwapiszowi chce bardzo podziękować serdecznie za pomyślnie przeprowadzona alloplastyka stawu biodrowego lewego w dniu 22.10.2018. szpitalu w Wałbrzychu im.Al. Sokołowskiego .jestem bardzo wdzięczna .
Opinia dodana przez: Halina